نمونه کار روف گاردن

نمونه کار روف گاردن

نمونه کار روف گاردن

نمونه کار روف گاردن نوول چوب (نوول وود سابق) نوول وود با بیش از 10 سال سابقه در امر صنایع چوبی افتخار این را دارد که توانسته است جدیدترین محصولات تزیینی با به روزترین تکنولوژی و فناوری روز دنیا را در اختیار داشته باشد. همچنین متنوع ترین محصولات را در زمینه دکوراسیون داخلی و فضای باز از جمله

  • میزهای مدیریتی
  • ناهار خوری
  • جلو مبلی
  • انواع میز
  • نیمکت های مدرن مناسب رستوران و منازل
  • پوشش های دکوری داخلی و فضای باز با انواع چوبهای کمیاب

با بهترین کیفیت در اختیار شما دوستداران دکورهای چوبی قرار دهد.

روف گاردن نوول چوب

روف گاردن توسط گروه متخصصان نوول چوب انجام می پذیرد. کیفیت خدمات و متریال شعار نول چوب است. نول چوب در راستای خدمات متنوع خود فعالیت های گسترده ای دارد. برای اطلاعات از خدمات متنوع نول چوب به بخش متریال مراجعه نمایید.

رزومه نوول چوب

روزمه گروه نوول چوب (نوول وود سابق) بسیار عالی است. نمونه های متنوع در فضای باز و فضای بسته وجود دارد. برای مشاهده نمونه کارهای ما به بخش نمونه کارهای ما مراجعه نمایید.

مقالات روف گاردن‏

گروه آموزشی نوول چوب مقالات بسیار متنوعی را برای افزایش اطلاعات علاقمندان جمع آوری و منتشر کرده است. می توانید به بخش مقالات مراجعه نمایید. مقالات آموزشی بسیار متنوع و معتبر می باشند. مقالات ترجمه از مراجع بین المللی است. استفاده از مقالات بدون درج آدرس سایت، پیگرد قانونی دارد.

ما از اصطلاح “روف گاردن” یا “بام سبز” یا “سقف سبز” استفاده می کنیم تا به یک سیستم کاشت دائمی با سقف پایه بپردازیم. که امکان حضور پایدار گیاهان زنده را که بخش مهمی از سقف ساختمان را پوشش می دهند، را ایجاد می‌کند. با توجه به جزئیات بیشتر در این گزارش، روف گاردن می تواند طیف وسیعی از مزایای زیست محیطی، اقتصادی و اجتماعی را فراهم کند. سقف های سبز برای بسیاری از سال ها در بعضی از کشورها (به ویژه آلمان) به طور گسترده ای مورد استفاده قرار گرفته اند، اما در ایالات متحده یک مفهوم نسبتا جدید هستند.

نمونه کار روف گاردن